BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Žagarės regioninio parko lankytojų centras

Malūno g. 1, Žagarė, Joniškio raj. LT-84331
56.362, 23.265
Tel. nr.
El. paštas
Kaip atvykti?
  • 16_Lankytojų centras iš lauko3.jpg
  • dendrologai.jpeg
  • 16_Lankytojų centras3 (1).jpg
  • 16_Lankytojų centras3 (2).jpg
  • akiniai.jpeg
  • ozas.jpeg

Žagarės regioninio parko direkcija, lankytojų centras su įvairiomis ekspozicijomis  ir gamtos mokykla įsikūrę viename pastate – restauruotuose Žagarės dvaro rūmuose. Užėjusius į lankytojų centrą pasitinka net  kelios skirtingos ekspozicijos: įspūdingų medžioklės trofėjų ekspozicija su tokiais trofėjais, kaip dramblys, leopardas ar buivolas, kurie priklauso Didžiajam Afrikos penketui, ar dr. Viktoro Zažeckio visa medžioklės trofėjų kolekcija, senovinių daiktų ekspozicija „Žagarės krašto istorija“, kurioje – daugiau nei 2000 įvairių XIX – XX a. senų daiktų, surinktų būtent Žagarėje ir jos apylinkėse, interaktyvi ekspozicija „Dolomito slėpiniai“, vedanti per 10 rūmų kambarių ir pristatanti Žagarės regioninio parko vertybes ir išskirtinumą, bei Žagarės dvaro parką pristatanti naujausia ekspozicija, kurioje galima pasinerti į virtualią realybę ir susipažinti su 19 a. dvaro gyvenimu. O rūmų aplinka – tarsi iš to filmo „Naktis muziejuje“... Prakalbęs lokys, pasigirdusi maestro Vaclovo Daunoro daina priverčia aiktelėti ir atidžiau apsižvalgyti. Atvykus į Žagarės regioninio parko lankytojų centrą galima keliauti savarankiškai, tačiau galima ir užsisakyti ekskursiją su gidu, kuris palydės tiek po lankytojų centrą, tiek po Žagarės miestą ar Mūšos tyrelio pažintiniu taku. Maršrutą galima suderinti atskirai pagal lankytojų pageidavimus. O ar teko praleisti naktį muziejuje? Jei ne, atvykus į Žagarę verta pasinaudoti galimybe pernakvoti Žagarės dvaro rūmuose. Jus apsups dvaro didybė, įspūdingo Žagarės dvaro parko šlamesys ir išskirtinė Žagarės miesto aura.

Darbo laikas:

I            Poilsio diena

II - V     9.00 - 18.00

VI          10.00 - 15.00

VII         Poilsio diena

Valstybinių švenčių dienomis lankytojų centras nedirba (išskyrus lankytojų centre vykstančių renginių metu). Prieš šventinę dieną dirbama viena valanda trumpiau.