BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Visos naujienos

IMG_2230.JPG
RŪŠIŲ RALIS MOKSLEIVIAMS 2023

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru jau ketvirtąjį kartą organizuoja nacionalinį konkursą moksleiviams „Rūšių ralis“. Šiais metais „Rūšių ralis moksleiviams“ vyks birželio 1-2 dienomis Sirvėtos regioniniame parke.  

Skaityti daugiau
Roplių metai.jpg
KURŠIŲ NERIJOJE – DĖMESYS VARLIAGYVIAMS IR ROPLIAMS

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija 2023 metus dedikuoja seniausiems Žemėje gyvenantiems stuburiniams – varliagyviams ir ropliams. Visus metus lankytojai bus kviečiami tyrinėti įtraukiantį roplių ir varliagyvių pasaulį, dalyvaujant mokslininkų paskaitose, įvairiuose konkursuose ir edukacijose. 

Skaityti daugiau
ST prod zenklas.jpg
NAUJI SAUGOMŲ TERITORIJŲ PRODUKTO ŽENKLO TURĖTOJAI

Pirmą kartą Asvejos regioninis parkas praturtėjo Saugomų teritorijų produkto ženklo turėtojais. Ženklas buvo suteiktas iš karto net trijų pretendentų gaminiams ir paslaugoms. 

Skaityti daugiau
Europark diena.png
EUROPOS PARKŲ DIENA MINIMA GAMTOSAUGINĖMIS INICIATYVOMIS

Gegužės 24 d. – Europos parkų diena. Ši data minima kasmet, prisimenant, kad 1909 m. gegužės 24 d. Švedijoje buvo įsteigti pirmieji devyni Europos nacionaliniai parkai. 

Skaityti daugiau
Kopos Foto.00_00_05_11.Still002.jpg
DZŪKIJOS KOPŲ ATKŪRIMO ISTORIJA

Svečius marcinkoniškė Angelė Liuolienė sutinka dainuodama dzūkiškas dainas. Šalta. Vietiniai gaubiasi storomis spalvotomis striukėmis, taip nenoromis trukdydami pajusti senojo kaimo dvasią. Bet užtenka apsižvalgyti – smėlėtas kelias, po samanomis irgi kur ne kur galima matyti smėlį.

Skaityti daugiau
1 2 3 42