BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Visos naujienos

Jurkiškio upelis.jpg
JURKIŠKIO UPELIO PAŽINTINIS TAKAS - IDĖJA SAVAITGALIUI

Asvejos regioniniame parke teka kalnų upokšnis... Tai Jurkiškio upelis. Jo stačius 18 metrų siekiančius šlaitus išgraužė paskutinis ledynmetis, o per savo trumpą 1,2 km. ruožą, kol suteka į Asveją, jis spėja „nukristi" apie 12 metrų, kas Jurkiškį drąsiai vainikuoja kalnų upeliu!

Skaityti daugiau
Didžioji miegapelė. Foto - S  Pupininko
MIEGAPELĖS PATARIA IŠSIMIEGOTI

Miegoti be galo svarbu! Vienas gyvūnėlis puikiai supranta ilgo ir netrukdomo miego svarbą. Lietuvoje šie gyvūnai saugomi, įtraukti į Raudonąją knygą. Tai – didžiosios miegapelės.

Skaityti daugiau
APVA projektas.jpg
MOKSLEIVIAI IR GAMTOS MOKYKLOS DALYVAUS ĮDOMIAME NUOTYKYJE

„Nuotykis, iš kurio nenori gauti „N“! – šis intriguojančio pavadinimo projektas labiausiai skirtas Lietuvos moksleiviams ir mokytojams, kad jie susidomėtų nacionalinių ir regioninių parkų gamtos mokyklomis.

Skaityti daugiau
Zemes_diena_Agne.jpg.jpg
ŽEMĖS DIENĄ – DAUGYBĖ ŽALIŲJŲ INICIATYVŲ 

Kovo 20-ąją minima Žemės diena. Tai pavasario lygiadienis, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas. Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba Žemės dieną mini kiekvienais metais, iškeldama Žemės vėliavą, vesdama žaliąsias pamokas Lietuvos mokyklose, dalyvaudama įvairiose gamtosauginėse iniciatyvose ir renginiuose. 

Skaityti daugiau
Migruojancios_zasys_Zuvinte_2020_Moment.jpg
ŽUVINTĄ UŽLIEJO PAVASARINĖ MIGRUOJANČIŲ ŽASŲ BANGA

Žuvintą užliejo tikra pavasarinė migruojančių žąsų banga. Prieš kelias dienas stebėsenos metu jų buvo suskaičiuota net 38540! Tai didžiausias per visą stebėjimų istoriją Žuvinto ežere nakvojusių žąsų skaičius, daugiau nei dvigubai didesnis, nei per ankstesnes pavasario migracijas.

Skaityti daugiau
1 2 3 37