BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Visos naujienos

Lubinai.jpg
LUBINAI – INVAZINĖ RŪŠIS

Lietuvos pievose ir pamiškėse pradeda gausiai žydėti gausialapis lubinas, kuris pripažintas invazine rūšimi ir yra naikintinas.

Skaityti daugiau
ST pasas (1).jpg
VASARĄ KELIAUKITE SU SAUGOMŲ TERITORIJŲ PASU

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kviečia šią vasarą aplankyti visus Lietuvos nacionalinius ir regioninius parkus, surenkant parkų antspaudus Saugomų teritorijų pase.

Skaityti daugiau
ŪLA plaukimas.jpg
ŪLOS UPĖS VANDENS MARŠRUTO BILIETĄ GALIMA ĮSIGYTI INTERNETU

Pavasaris savo šiluma primena vasarą ir kviečia maršrutus planuotis ne tik pėsčiomis ar dviračiais, bet ir baidarėmis. Džiugi žinia ketinantiems plaukti  Dzūkijos nacionaliniame parke  Ūlos upe - elektroninį bilietą jau galima nusipirkti internetu.

Skaityti daugiau
NaturaOrient.jpg
VARŽYBOS GAMTOJE - NATURAORIENT 2024

Gražia tradicija tampa kiekvienais metais Žemaitijos nacionaliniame parke organizuoti kitokias orientacines varžybas. Kitokios jos todėl, kad dalyviai bėgdami numatytu maršrutu ne tik ieško kontrolinių punktų, bet ir sužino, kuo ypatinga Žemaitijos nacionalinio parko gamta.

Skaityti daugiau
Žinduoliu metai KNNP.jpg
KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIO PARKO METAI DEDIKUOTI ŽINDUOLIAMS

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija skelbia teminius metus. Visi 2024 metai bus skirti tyrinėti pusiau vandens žinduolius. 

Skaityti daugiau
1 2 3 61