BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Visos naujienos

Geras ukininkas.jpg
GERO ŪKININKO ČEMPIONATAS

Finišo tiesiąją pasiekė „Gero ūkininko“ čempionatas. Kviečiame susipažinti su komisijos atrinktais penkiais darnoje su gamta veikiančiais ūkiais bei atiduoti balsą už savo numylėtinį. Daugiausiai balsų surinkęs ūkis pelnys „Publikos simpatijos“ titulą.

Skaityti daugiau
Zervynų ąžuolas.JPG
ŠALTUOJU LAIKOTARPIU TVARKOMAS ZERVYNŲ ĄŽUOLAS 

Dzūkijos nacionaliniame parke tvarkomi ypatingi medžiai – saugomi gamtos paveldo objektai. Arboristai naujų galių tikisi pridėti puikiajam Zervynų ąžuolui, kuris valstybės saugomas dar nuo 1960 metų. 

Skaityti daugiau
Barsukas.jpg
BARSUKAI RUOŠIASI ŽIEMOS MIEGUI

Šį žvėrelį dar vadina gyvūnu termometru... Kas jis? Tai barsukas. Žiemą prie minusinės temperatūros užmiega, pavasarį - keliasi. Tai tarsi žiemos ir pavasario pranašas. Žiemos metu, esant temperatūros svyravimams arti nulio laipsnių, barsukai užmiega negiliu miegu ir tik retkarčiais išlenda iš savo urvų. 

Skaityti daugiau
Smegduobe.jpg
GALI BŪTI DIDŽIAUSIA ŠIŲ METŲ SMEGDUOBĖ

Biržų regioniniame parke tarp Biržų ir Likėnų esančiame Padaičių kaime surasta neįprasta smegduobė, kuri atsivėre senos smegduobės dugne. Smegduobė pakankamai didelė ir prisipildžiusi vandens.

Skaityti daugiau
Krastov projektas_VSTT.JPG
VALSTYBINĖS SAUGOMŲ TERITORIJŲ TARNYBOS INICIATYVA SUTVARKYTA DAUGYBĖ PAVELDO OBJEKTŲ

Nors sakoma, kad viščiukus skaičiuoja rudenį ir Valstybinės saugomų teitorijų tarnybos vykdomas projektas „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti (II)“ dar nepasibaigęs... Tačiau šį rudenį, metams baigiantis, tikrai galima pasidžiaugti nuveiktais grandioziniais darbais, tvarkant ir pritaikant lankymui saugomas teritorijas. 

Skaityti daugiau
1 2 3 26