BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Visos naujienos

Balt.gandras (12).jpg
ŽUVINTO BIOSFEROS REZERVATE GANDRŲ NEMAŽĖJA

2022-08-12

Žuvinto ežero apylinkėse – baltųjų gandrų lizdai jau beveik tušti, tačiau pievose, pabaliuose, laukuose gandrų gausu. Gandrai-tėvai moko sklandyti jauniklius prieš ilgą kelionę link šiltųjų kraštų. Rugpjūčio pabaigoje gandrai jau bus išskridę.

Skaityti daugiau
drugelis.jpg
SKAIČIAVO ASVEJOS REGIONINIO PARKO DIENINIUS DRUGIUS 

2022-08-10

Auksuotoji šaškytė, šeirys, spungė, citrinukas, mahaonas... Ką žinote apie drugius? Ar patinai ir patelės skiriasi savo išvaizda, dydžiu, elgsena? Į šiuos ir daug kitų klausimų atsakymus buvo galima sužinoti Asvejos regioniniame parke, kur vyko dieninių drugių stebėjimo programos mokymai. 

Skaityti daugiau
naktigone2.jpeg
NAKTIGONĖ ANYKŠČIŲ REGIONINIAME PARKE

2022-08-05

Išnykęs senovės paprotys, kurio metu vasaros ir rudens naktimis bendrai ganyti kaimo arkliai, jau kelintus metus gaivinamas Anykščių regioniniame parke. Naktigonė su arkliais jau vienuoliktą kartą vyks rugpjūčio 11 dieną. 

Skaityti daugiau
Kartenos festivalis 9 (002).JPG
KURŠIŲ GENTIES VARTUS PRAVĖRUS

2022-08-02

Šiais metais jau septintą kartą Salantų regioniniame parke Kartenoje vyksta festivalis „Kuršių genties vartus pravėrus“. Kuo bus išskirtinis šių metų renginys? Pėsčiųjų žygis, koncertai, ugnelių piešinys ant Kartenos piliakalnio, pažintis su kuršių istorija ir papročiais – vis tai laukia lankytojų.

Skaityti daugiau
Kylininku kr dr - resize.jpg
KALVOTOSIOS SUVALKIJOS KRAŠTOVAIZDIS BUS GERIAU SUPRANTAMAS LANKYTOJAMS

2022-07-27

Daugeliui Suvalkija asocijuojasi su lygumomis, tačiau Vištyčio regioniniame parke itin gausu kalvų, kurios čia subangavo paskutiniame ledynmetyje, Vidurio ir Vakarų Lietuvos ledyninių tėkmių sandūroje. Kylininkų kraštovaizdžio draustinyje saugomas raiškus moreninio masyvo kraštovaizdis, išsiskiriantis neįprasta reljefo sąskaida. Nuo šiol...

Skaityti daugiau
1 2 3 19