BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau
Viso rezultatų (121)
ŽALIŲJŲ IDĖJŲ FESTIVALIS

Birželio 05 d.

Jau trečius metus Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną kviečiama švęsti Prezidentūroje. „Žaliųjų idėjų festivalis" šiais metais vyks birželio 5 dieną. Nors renginys bus atviras visuomenei ir visi norintys galės atvykti ir dalyvauti renginyje, atskiri kvietimai bus išsiųsti mokykloms. 

Skaityti daugiau
TURIZMO IR AMATŲ DIENA DZŪKIJOS NACIONALINIAME PARKE

Birželio 03 d. Dzūkijos nacionalinis parkas

Birželio 3 d. 10 val. kviečiame visus atvykti į Dzūkijos nacionalinį parką, Marcinkonių etnografinę sodyboją (Miškininkų g 61Marcinkonys) , kurioje vyks tardicinė Turizmo ir amatų diena.

Skaityti daugiau
RŪŠIŲ RALIS VYKS JAU 10 KARTĄ

Gegužės 26 d. Nemuno kilpų regioninis parkas

Jubiliejinis „Rūšių ralis 2023“ gegužės 26-28 dienomis kviečia ištyrinėti Balbieriškio mišką! Šiais metais „Rūšių ralyje“ dalyvauti gali tik jame per dešimtmetį nors kartą dalyvavę asmenys.

Skaityti daugiau
FESTIVALIS – SAUgoma ir TAU!

Gegužės 13 d. 15:00

Atvyk į saugomų teritorijų lankymo sezono atidarymo renginį - gegužės 13 d. (šeštadienį) prie garsiojo Punios piliakalnio (Alytaus raj.).   Atrask ir pažink Lietuvos nacionalinius ir regioninius parkus!

Skaityti daugiau
FESTIVALIS - VIDUR GIRIŲ

Balandžio 29 d. Dzūkijos nacionalinis parkas

 Kviečiame į jau tradicinį festivalį gamtoje – „Vidur girių“, kuris vyks balandžio 29-30 d. Dzūkijos nacionaliniame parke.

Skaityti daugiau
1 2 3 25