BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau
Viso rezultatų (99)
KASMETINIS NAKTINIS ŽYGIS

Sausio 12 d. Dzūkijos nacionalinis parkas

Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija sausio 12-osios vakare organizuoja žygį, kuris vyks jau trisdešimtą kartą.  Žygeiviai eis prie partizanų vado Kazimieraičio vadavietės, kuri yra prie Skroblaus upelio ir Maždžieraus šaltinio netoli Rudnelės kaimo. Žygis truks apie 6 valandas.

Skaityti daugiau
NAKTINIS ŽYGIS KAUNO MARIŲ REGIONINIAME PARKE 

Gruodžio 23 d. Kauno marių regioninis parkas

Kviečiame į žieminį žygį prieš Kalėdas. Žygis vyks gruodžio 23 d. (penktadienį), žygio pradžia 16.00 val. Kauno marių regioninio parko Lankytojų centre.

Skaityti daugiau
EDUKACIJA ŠEIMAI - ŽIEMA MIŠKE

Gruodžio 11 d. Neries regioninis parkas

Gruodžio 11 d. Neries regioninio parko gamtos mokykla kviečia į edukaciją 6-13 metų vaikams ir jų tėveliams „ŽIEMA MIŠKE“. Edukacija buvo kurta galvojant apie 6-13 metų vaikus, tačiau turinys yra tinkamas ir suaugusiems. 

Skaityti daugiau
DVIRAČIAIS ŽIEMĄ - PO DUBYSOS SLĖNIUS IR KALVAS

Gruodžio 10 d.

Gruodžio 10 d. kviečiame į žiemos žygį dviračiais Dubysos regioniniame parke - Dubysos kalnais ir Šiluvos miškais. Dviratininkai  galės pasigrožėti nuostabia apsnigta gamta.

Skaityti daugiau
100 ZUIKIŲ SUSIRINKO

Gruodžio 10 d. Kurtuvėnų regioninis parkas

Gruodžio 10 d. (šeštadienį) Kurtuvėnų regioninio parko lankytojų centre Jūsų lauks kalėdinė šventė „100 zuikių susirinko", įvairios žiemos pramogos ir edukacijos.

Skaityti daugiau
1 2 3 20