BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau
Viso rezultatų (162)
LAISVĖS ŽINGSNIAIS PO ŽEMAITIJOS NACIONALINĮ PARKĄ

Kovo 11 d.

Kovo 11 d. 11:00 val. kviečiame kartu paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną žygyje “ Laisvės žingsniais po Žemaitijos nacionalinį parką“. 

Skaityti daugiau
PIRMIEJI PAVASARIO ŽIEDAI

Kovo 02 d.

Kovo 2 d. Aukštadvario regioniniame parke Skrebio miške vyks pėsčiųjų žygys ,,Pirmieji pavasario žiedai".

Skaityti daugiau
PĖSČIŲJŲ ŽYGIS UŽPELKIŲ APYLINKĖMIS

Kovo 02 d.

Kol žiema dar nesibaigė ir pelkėse neprasidėjo ramybės metas, Žemaitijos nacionalinio parko direkcija kovo 2 d. kviečia į pėsčiųjų žygį Užpelkių apylinkėmis aplankant Užpelkių telmologinį draustinį ir susipažįstant su atkuriamu Užpelkių pelkiniu kompleksu.

Skaityti daugiau
TRAUK STINTELĘ AUKŠTAITIJOS NACIONALINIAME PARKE

Vasario 24 d.

Aukštaitijos nacionaliniame parke žiemos pabaigoje agurkais kvepianti Lūšių ežero pakrantė sutraukia svečius ne tik iš aplinkinių vietovių, bet ir visos Lietuvos. Čia vyksta tradicinė šventė „Trauk stintelę“, kurioje puoselėjamas senovinis žvejybos būdas – stintelių gaudymas „bobomis“. 

Skaityti daugiau
UŽGAVĖNĖS ŽEMAITIJOS NACIONALINIAME PARKE

Vasario 13 d.

Užgavėnės – tradicinė žemaičių šventė, kuri besąlygiškai susijusi su gamtos ir jos  gyvybės pabudimu, pradžios naujo gyvenimo po ilgos žiemos. Tai paskutinė mėsėdžio diena, atsisveikinimo su žiema, jos išlydėjimo, gamtos budinimo šventė. Ji vyksta antradieniais, likus 46 dienoms iki Velykų. Įvairiausiais būdais – gausiomis riebiomis...

Skaityti daugiau
1 2 3 33