BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

PASIKEITĖ KURŠIŲ NERIJOS NACIONALINIO PARKO DIREKCIJOS ADRESAS

Kursiu nerijos NP.jpg

Informuojame, kad Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos buveinės adresas iš Naglių g. 8, Neringa (Nida) pasikeitė į L. Rėzos g. 8, Neringa (Juodkrantė). Kiti įstaigos rekvizitai nesikeičia. Direkcija prašo visą korespondenciją siųsti naujuoju adresu.

Kuršių nerijos nacionalinis parkas įsteigtas 1991 metais, siekiant išsaugoti vertingiausią gamtiniu ir kultūriniu požiūriu Lietuvos pajūrio kraštovaizdžio kompleksą su unikaliu Europoje kopagūbriu ir etnokultūrinio paveldo vertybes. 2000 m. Kuršių nerija įtraukta į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo sąrašą. Kuršių nerija taip pat priklauso saugomų teritorijų tinklui Natura 2000.

Nuo šių metų vasaros pradžios Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija persikėlė į naujas patalpas Juodkrantėje, buvusiose mokyklos patalpose, kurios moderniai rekonstruotos. Šiame pastate įsikurs ir Kuršių nerijos nacionalinio parko lankytojų centras su modernia ekspozicija. Tikimasi, kad lankytojų centras atvers duris visuomenei dar šią vasarą.