BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

ŽYGIS PĖSČIOMIS VARNIŲ REGIONINIAME PARKE

Lapkričio 19 d.

ZYGIS PESCIOMIS.png

Lapkričio 19 d. norime pakviesti Jus į pažintinį pėsčiųjų žygį per Pavandenės piliakalnius: Moteraitį, Pavandenės Alkakalnį (Sklepkalnį), Sprūdę. Žygis vyks saulei nusileidus, o juk taip tik dar įdomiau!

Žygio metu keliausime Pavandenės kraštovaizdžio draustiniu, aplankysime Sakelių dvaro griuvėsius, pasigrožėsime naktyje paskendusio Gludo ežero vaizdais, apžiūrėsime Pavandenės Šv. Onos bažnyčią. Žygio metu išgirsite pasakojimus ir ne tik apie žymius žmones kilusius iš šio miestelio taip pat istorijas, apie čia gyvenusius, kūrusius ir kitaip šį kraštą puoselėjusius visuomenės veikėjus. Ant Sprūdės piliakalnio  žygio dalyvius pakviesime prie laužo ir pavaišinsime karšta arbata  bei koše.

Kada?
2022-11-19

16 val. Galite atvykti 10-15 minučių anksčiau.
Kur?
Startas ir finišas

Pavandenės miestelio centre prie Pavandenės daugiafunkcio centro (buvusi mokykla) (Telšių raj., Varnių sen.).
Koordinatės
55.77063, 22.48490(LKS)
55.770401, 22.485311 (WGS)

Atstumas

~ 10 km
Būtina registracija per nuorodą https://byt.lt/zTS3f arba Tel. 8 65892696 iki lapkričio 18 d.

DALYVIO MOKESTIS  8 €; 4 € – vaikams iki 12 metų amžiaus, vaikams iki 7 m. – nemokamas (dalyvavimas tik su tėvais, globėjais, grupių vadovais);
Dalyvio mokestis mokamas vietoje, atvykus į renginį, įsigyjant parko lankytojo bilietą taip paremiant Varnių regioninį parką.

Papildoma informacija
Žygis vyks gamtos apsuptyje, todėl vertėtų pasirūpinti derama avalyne ir oro sąlygas atitinkančia apranga, bei prožektoriais. Nepamirškite vandens ir užkandžių sau ir savo draugu. Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas ir viešinamas teisė aktų nustatyta tvarka. Kilus klausimams skambinti Tel. 865892696

Žygis neįvyks susirinkus mažiau kaip 10 žmonių grupei taip pat esant prastoms oro sąlygoms (smarkūs krituliai, didelis vėjas). Apie žygio atšaukimą kiekvienas užsiregistravęs žygio dalyvis bus informuotas, susisiekus per registraciją nurodytu telefonu numeriu.