BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

ŽALIŲJŲ IDĖJŲ FESTIVALIS

Birželio 05 d.

IMG_3180.JPG

Jau trečius metus Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną kviečiama švęsti Prezidentūroje. „Žaliųjų idėjų festivalis" šiais metais vyks birželio 5 dieną. Nors renginys bus atviras visuomenei ir visi norintys galės atvykti ir dalyvauti renginyje, atskiri kvietimai bus išsiųsti mokykloms. 

Renginio tikslas – supažindinti visuomenę ir ypač jaunimą su aplinkosaugos inovacijomis, žaliosiomis iniciatyvomis ir projektais bei paskatinti kiekvieną prisidėti prie tvaresnės Lietuvos kūrimo.

Renginys vyks Prezidentūros vidiniame kieme ir parke. Savo žaliąsias veiklas pristatys įmonės, nevyriausybinės organizacijos, gamtosauginės institucijos. Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos irgi dalyvaus „Žaliųjų idėjų festivalyje" bei pristatys gamtos mokyklas ir lankymosi saugomose teritorijose galimybes.

„Žaliųjų idėjų festivalis" metu bus įteikta Prezidento Valdo Adamkaus premija, o taip pat moksleivių konkurso „Apsaugok savo herojų“ apdovanojimai.

Festivalio iniciatorius – Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.