BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

ŽAGARĖS REGIONINIAME PARKE – MEDUOLIŲ PASAKA

Gruodžio 03 d.

Meduoliu Zagare.jpg

Gruodžio 3 d. (šeštadienį) 15 val. kviečiame į Žagarės regioninio parko lankytojų centrą, kur vyks Meduolių pasakos atidarymo renginys. Tuo pačiu kviečiame apžiūrėti ir interaktyvias Žagarės regioninio parko lankytojų centro ekspozicijas bei išmėginti virtualios realybės akinius.

Sunku įsivaizduoti Kalėdas be saldžiu glajumi papuoštų imbierinių meduolių. Per šias Kalėdas Žagarės regioninio parko lankytojų centras (Žagarės dvaro rūmai) pakvips būtent jais!

Pernai iš meduolių tešlos žagariečių iniciatyva buvo „pastatyta“ Žagarės miesto aikštė su visais pastatais, bažnyčiomis, puodų namu, Žagarės gimnazija, žirgyno kompleksu. Šiuos meduolius kepė žagariečiai. 
Šiais metais lankytojai išvys pačią tikriausią „Meduolių pasaką“, kurioje pamatysite Joniškio rajono maketą. Ne tik pamatys, bet ir užuos ore tvyrančių meduolinių sausainių kvapą.

Žagarės dvaro rūmai pasitiks kalėdiškai pasipuošę ir sužibę vyšnių akcentais šiuo tamsiu metų laiku. 
„Meduolių pasaka“ - unikalus nuostabiai kvepiantis kūrinys, kurį būtina pamatyti.