BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

VASAROS ŽYGIS TYTUVĖNŲ REGIONINIAME PARKE

Birželio 29 d.

Tytuvenu zygis.jpg

Kviečiame į pėsčiųjų žygį Tytuvėnų regioniniame parke. Pasinaudokime gražiausiu metų laiku bei ilgiausiomis dienomis ir pražygiuokime apie 17 km kartu.

Didžiąją dalį kelio eisime atviromis vietomis, ketvirtadalį mišku. Lankysime Kubilių ir Pagryžuvio piliakalnius, įspūdingą atodangą, Pagryžuvio dvarą, Dubysos paupius, jei orai leis – braidysime po Gryžuvos upelį.

Birželio 29 d. 10.00 val. startas ir finišas – kaimo turizmo sodyba „Gaja“. Adresas: Pabariukų k., Kelmės r. sav.

Čia sugrįžę ir pietausime. Norintys galės nakvoti. Daugiau informacijos dėl nakvynės teirautis šiais kontaktais: tel.nr. +370 611 51 513 arba el. paštu info@sodybagaja.lt

NEPAMIRŠKITE: pasirūpinti patogia apranga ir avalyne. Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą.

Būtina išankstinė registracija iki birželio 29 d. dienos, registruojantis per „Paysera ticket“ sistemą, pervedant 14.00 Eur dalyvio mokestį. Į kainą įskaičiuoti pietūs po žygio sodyboje „Gaja“.

Smulkesnė informacija telefonu: +370 68 606363