BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

TALKA ČIULBANT LAKŠTINGALOMS

Gegužės 14 d.

Lakstingalu talka.jpg

Gegužės 14 d. 10 val. susitikime Lakštingalų slėnio aikštelėje (prie aukuro) ir kartu pasidarbuokime iš peties. Kas galite, atsineškite darbo pirštines, šiukšlių maišų parūpinsime. Po talkos dalinsimės įspūdžiais ir vaišėmis, pabendrausime ir pakalbėsime apie vizijas ir eurovizijas. 

Labai lauksime palemoniečių! Tegul lakštingalos sugrįžta į švarius namus ir savo trelėm džiugina visus! (na, ne Nėris, bet tebūnie įkvepia)
Planuojančius dalyvauti talkoje Palemone, prašytume pranešti nurodytais kontaktais, kad galėtume pasiplanuoti reikalingų priemonių kiekį: info@kaunomarios.lt

„Jau šalnos baigiasi. Žydės alyvos…/ Lakštingala negali nečiulbėti.“ Taip rašė poetė Salomėja Nėris, kurios namą-muziejų rasite Palemone. Gal dar neteko apsilankyti – užsukite. O kas norite vienu šūviu du zuikiu nušauti – kviečiame gegužės 14 d. šeštadienį praleisti ne tik poetiškai, bet ir prasmingai – sudalyvaujant talkoje, kuri vyks šalia S. Nėries muziejaus.

Tam, kad Palemone sužydėtų visos gėlės, o ne šiukšlės,  padėkime gamtai apsivalyti jos žalią sielą!