BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

ŠEIMŲ SAVAITGALIS GAMTOS MOKYKLOJE

Sausio 26 d.

Seimos Nidoje.jpg

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija kviečia šeimas į nuotaikingą ir turiningą pažintį su mišku! Nidos gamtos mokyklos svečias, „Pasimatuok eigulio kepurę“ iniciatyvos kūrėjas, miškininkas, ekologas Raimundas Ereminas ir jo mažasis draugas šunelis Mikė kviečia šeimas į pažintinį miško nuotykį Kuršių nerijoje su nakvyne Gamtos mokykloje.

Kaip gerai pažįstate mišką jūs ir jūsų vaikai? Ar žinote, kaip tausoti gamtą ir elgtis miške? Ar norėtumėte pasivaikščioti su eiguliu paslaptingais miško takais, pažinti gamtos turtus, patirti tikrų gamtinių nuotykių ir žaidimų? Prisijunkite prie mūsų edukacijos.

Čia jūsų laukia:

01-26 Penktadienį
· Atvykimas nuo 16.00 val. – 20.00 val.
· Nakvynė Nidos Gamtos mokykloje.

01-27 Šeštadienį
· Pažintinis žygis ir žaidimai su miškininku, gamtosaugininku Raimundu Ereminu.
· Pietūs prie laužo Bulvikio poilsiavietėje prie marių (esant palankioms oro sąlygoms).
· Knygos „Jurgelis miškauja“ pristatymas ir tikros miško istorijos
· Nakvynė Nidos Gamtos mokykloje.

01-28 Sekmadienį
· Išvykimas iki 11 val.

Vieta: Purvynės g. 8 A, Neringa (Nida), Kuršių nerijos nacionalinio parko Gamtos mokykla.

Kaina už apgyvendinimą ir programą: 54 Eur/1 suaugusiam asmeniui, 28 Eur/ moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, senatvės pensininkams (būtinas įrodantis dokumentas).

Renginys orientuotas į šeimas su vaikais nuo ~ 6 metų. Būtina registracija iki sausio 19 d. 17.00 val. el.paštu gamtosmokykla@nerija.lt, tel. +370 647 58908.

Kuršių nerijos nacionalinis parkas pasilieka teisę atšaukti ar pakeisti renginio programą nesusirinkus atitinkamam dalyvių skaičiui ar esant nepalankioms oro sąlygoms. Su prisiregistravusiais asmenimis bus susisiekta.