BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

SAUGOMŲ TERITORIJŲ PRODUKTO ŽENKLO TURĖTOJŲ PRISTATYMAS „JŪROS ŠVENTĖJE 2022”

Liepos 31 d. 14:00

1920x1080-0713.jpg

Liepos 30-31 dienomis visos Lietuvos žmones į Klaipėdą kviečia didžiausias vasaros renginys „Jūros šventė 2022“. Tradicinėje mugėje bus galima susipažinti su Lietuvos saugomomis teritorijomis, o jose gyvenantys Saugomų teritorijų produkto ženklo turėtojai  pasiūlys įvairiausių išskirtinių gėrybių – nuo saugomose teritorijose rinktų vaistažolių iki obuolių sūrių.

Susipažinus mugėje bus puiki proga aplankyti šio regiono saugomas teritorijas.

Lietuvos pajūrio ruožas tėra mažytis, tačiau čia gausu vertingų vietų. Pajūrio regioninio parko įžymybę - Olando kepurę – žino daugelis. Tai 24,4 m aukščio skardis, nuo kurio atsiveria tobuli vaizdai. Netoliese yra Plocio gamtinis rezervatas, Nemirsetos bei Šaipių kraštovaizdžio, Karklės botaninis, Kalotės botaninis-zoologinis, Karklės talasologinis (jūrinis) ir Karklės etnokultūrinis draustiniai.

O štai Kuršių nerijos nacionalinis parkas – vertingiausias ir labiausiai lankomas unikalus kraštovaizdžio perlas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Iš viso parke suskaičiuojama apie 600 augalų ir daugiau kaip 1000 gyvūnų rūšys. O ką jau kalbėti apie baltąsias smėlio kopas, nuo kurių atsiveria nuostabūs vaizdai.

Nemuno deltos regioninis parkas – išskirtinė gamtos, kultūros ir darnaus turizmo vietovė. Pelkėmis ir liūnais apsupta Rusnės sala, kurią juosia Nemuno atšakos. Unikalų kraštovaizdį kuria susipynusios upės, ežeras-lagūna Krokų lanka, apsemtos deltos pievos, Lietuvos Venecija vadinamas Minijos (Mingės) kaimas. 

 O tuos, kurie negalės atvykti į „Jūros šventės 2022” mugę, kviečiame stebėti tiesioginę renginio transliaciją su TV laidų vedėju, žurnalistu Ignu Krupavičiumi liepos 31 dieną 14 val. Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Facebook paskyroje

SAUgoma ir TAU!

Renginio vieta