BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

PUSIAUŽIEMIO ŽYGIS

2019-02-03 Pusiauziemio zygis VL (1).JPG

Sausio 29 d. kviečiame švęsti Pusiaužiemį ir pakeliauti po Kurtuvėnų regioninio parko Pageluvio ežeryną aplankant net 10 ežerų. Bendras maršruto ilgis - apie 10 km.

Pusiaužiemį iš žiemos miego pabunda barsukas ir išlenda apsidairyti. Jei barsukas jau pabudęs ir prie urvo pripėdavęs – žiema bus trumpa, jei ne – tai ilga. Tad einam pažiūrėti kaip gyvena barsukas ant Barsukyno kalno.

PROGRAMA
10.30-11.00 val. Dalyvių registracija prie Geluvos ežero (Šiaulių r. sav., Bubių sen., Pageluvio k.). Koordinatės: 443816, 6185178 (LKS)
11.00 val. Žygio pradžia (visos transporto priemonės paliekamos stovėjimo aikštelėje).
16.00 val. Planuojama žygio pabaiga.
Žygio metu planuojama aplankyti:
Geluvos, Šermukšnyno, Raudoniuko ežerus, Barsukyno ozą, Barsukyno, Dubuko, Širvos ežerus, seniausią regioniniame parke Zuikiškės ąžuolą, Butiškės, Bijotės, Juodežerio, Niaukos ežerus.

?Kiekvienas žygio dalyvis pasirūpina savo užkandžiais, gėrimais ir kitais asmeniniais poreikiais. Pietų pertraukėlė planuojama prie vieno iš lankomų ežerų.

DALYVIO MOKESTIS. 5 € (mokama grynaisiais registruojantis).
REGISTRACIJA https://forms.office.com/e/9Vgfga7f11
INFORMACIJA. tel.: 864145325; el. p. gerda.svirkaite@saugoma.lt

ORGANIZATORIAI. Kurtuvėnų regioninio parko direkcija www.krpd.lt ; Šiaulių gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubas “Aukuras” 

BŪTINA. Pasirūpinti gera nuotaika, patogia avalyne, šiltais drabužiais, alkio ir troškulio malšinimo priemonėmis (atsižvelgiant į oro sąlygas bei dalyvio asmeninius poreikius).

* Kiekvienas žygio dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą. Jei žygio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį.

*Renginio metu bus FOTOGRAFUOJAMA IR FILMUOJAMA

P.S. Jeigu bus sniego, galite pasiimti slides, o esant plikledžiui patartina palengvinti kelionę žygiuojant su lazdomis.

Ukrainiečiams žygis - nemokamas.