BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

PĖSČIŲJŲ ŽYGIS UŽPELKIŲ APYLINKĖMIS

Kovo 02 d.

Žygis Žemaitijos NP.jpg

Kol žiema dar nesibaigė ir pelkėse neprasidėjo ramybės metas, Žemaitijos nacionalinio parko direkcija kovo 2 d. kviečia į pėsčiųjų žygį Užpelkių apylinkėmis aplankant Užpelkių telmologinį draustinį ir susipažįstant su atkuriamu Užpelkių pelkiniu kompleksu.

Planuojamas žygio atstumas: apie 9 km. Trukmė: apie 2 val.

Susitikimo vieta: stovėjimo aikštelė Šiaurinėje Platelių ežero dalyje, prie kavinės „Le le terasa“. Susitikimo vietos nuoroda (koordinatės WGS: 56.071095, 21.833331)

Renginio tikslas - visus gamtos mylėtojus ar tiesiog mėgėjus joje būti susipažinti su gamtos stebuklais – pelkėmis bei Užpelkių pelkinio komplekso atkūrimo darbais. Žygio metu direkcijos specialistai papasakos kaip ir kodėl šiuo metu yra atkuriamas Užpelkių pelkinis kompleksas. Maršrutas taip pat ves Užpelkių apylinkių miškais, laukais ir pievomis.

Renginys skirtas įvairaus amžiaus lankytojų grupėms, tinkamas vaikams nuo 10 metų. Svarbu, tinkamai įsivertinti planuojančių keliauti fizinį pajėgumą ir ištvermę.

Žygiui BŪTINA pasiruošti:
- apsirengti žygiui pelkėje tinkamais rūbais,
- avėti guminius, šiltus ar kt. neperšlampančius batus,
- pasiimti termosą karštos arbatos.

Kaina - 6 Eur/1 asm. (Moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, senatvės pensininkams taikoma 50 proc. nuolaida. Su savimi reikia turėti teisę gauti nuolaidą, patvirtinantį dokumentą).

Dalyvių registracija BŪTINA. Užsiregistravus 30 dalyvių - registracija uždaroma.

Pasiteiravimui skambinti tel. nr. 8 659 07929