BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

PAŽINTI RAMBYNO REGIONINĮ PARKĄ KVIES „BALTOS VARNOS“

Rugpjūčio 05 d. 19:00 Rambyno regioninis parkas. ant Rambyno kalno, Bitėnų k., Pagėgių savivaldybė (55.0879114556242, 22.02110898375)

1920x1080-0713-02.jpg

Rugpjūčio 5 d. 19 val. Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos kviečia atvykti į Rambyno regioniniame parke vyksiantį grupės „Baltos varnos“ koncertą ant Rambyno kalno.

Po grupės „Baltos varnos“ pavadinimu slepiasi sesės dvynės – Milda ir Teresė, savo kūryboje skleidžiančios švelnumo bei improvizacinių elementų kupiną EKO IR ETNO užtaisą.

Atvykusius į koncertą kviečiame pasinaudoti galimybe pažinti Rambyno regioninį parką: aplankyti ne tik Rambyno kalną, bet ir Bitėnų kapinaites, gandrų koloniją, M. Jankaus sodybą – muziejų su paveikslų sodu, Šereiklaukio piliakalnį ir dvarvietę, Vilkyškių miestelį, gamtos paminklą – eglę, vadinamą Raganų šluota.

Renginys nemokamas.

O tuos, kurie negalės atvykti į koncertą, 19:00 kviečiame stebėti tiesioginę renginio transliaciją su LRT Radijo laidų vedėju, žurnalistu Ignu Krupavičiumi Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Facebook paskyroje.

SAUgoma ir TAU!

Renginio vieta