BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

NAKTINIS ŽYGIS KAUNO MARIŲ REGIONINIAME PARKE 

Gruodžio 23 d.

Kauno mariu zygis.jpg

Kviečiame į žieminį žygį prieš Kalėdas. Žygis vyks gruodžio 23 d. (penktadienį), žygio pradžia 16.00 val. Kauno marių regioninio parko Lankytojų centre.

Susitikimo vieta: Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k. Kauno raj. Kauno marių regioninio parko Lankytojų centre.

Į renginį rekomenduojama atvykti savo transportu. Neturintis transporto gali atvykti: visuomeniniu transportu iš Kauno į Vaišvydavą važiuoja 46 autobusas, 68 mikroautobusas nuo Tilto g. Kaune, sugrįžti į miestą po renginio galėsite viešuoju transportu ar susitarę su renginio dalyviais. Planuojama pradėti ir baigti žygi Kauno marių regioninio parko lankytojų centre.

Dalyvio mokestis:
·        suaugusiems – 6,00 Eur su PVM;
·        mokiniams, studentams, senjorams – 3,00 Eur su PVM.

Į žygi reikalinga išankstinė registracija čia

Dalyvių skaičius ribotas iki 40 žmonių.

Preliminari programa

16:00 val. Renkamės prie Kauno marių regioninio parko Lankytojų centro (Miškininkų g. 2, Vaišvydavos k.).
16.20 val.  Kauno marių regioninio parko ekspozicijos pristatymas.
17.00 val. Iškeliaujame į žygį, maršrutas: Kauno marių RP lankytojų centras – Dubravos arboretumas – Girionių parkas – Kauno marios – Dubravos rezervatinė apyrubė -  Kauno marių RP lankytojų centras, atstumas apie 10 km.
19.30 - 20.00 val. Laužo kūrimas, arbata, suneštinės vaišės.
21.00 val. Grįžimas į Kauno marių regioninio parko Lankytojų centrą.

Su savimi būtina turėti žibintuvėlį, karštos arbatos, užkandžių, tinkamą avalinę, šiltus rūbus pagal oro sąlygas, gerą nuotaiką ? 

Jei turėsite klausimų, rašykite el. paštu: evaldas.makrickas@saugoma.lt, arba teiraukitės telefonu: 8-37 383071, mob. tel:. +37069315330.