BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

KASMETINIS NAKTINIS ŽYGIS

Sausio 12 d.

Dzukijos zygis.jpg

Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija sausio 12-osios vakare organizuoja žygį, kuris vyks jau trisdešimtą kartą.  Žygeiviai eis prie partizanų vado Kazimieraičio vadavietės, kuri yra prie Skroblaus upelio ir Maždžieraus šaltinio netoli Rudnelės kaimo. Žygis truks apie 6 valandas.

Renkamės lankytojų centre Marcinkonyse (Miškininkų g. 61.)

Renginio programa:

17 val. Marcinkonių kaimo žmonės renkasi prie kaimo Koplytstulpio tam, kad prisiminti ir pagerbti 1991 metų sausio 13-osios žuvusiuosius prie Televizijos bokšto. 

 18.00 val. Žygio dalyvių registracija, ekspozicijos lankymas Marcinkonių lankytojų centre. Čia bus galima įsigyti ir savanorišką 1€ arba 5€ bilietą. Visos už bilietus surinktos lėšos naudojamos parko pažintinių takų, informacinių stendų bei kitos infrastruktūros tvarkymui. 

  19.00 val. Maršruto „Adolfo Ramanausko - Vanago laisvės kovų keliais“ pristatymas (Virginija Pugačiauskienė).

 
19.30 val. Iškeliaujame prie partizanų vadavietės Skroblaus rezervate.
 
Žygio maršrutas – nuo Marcinkonių iki Rudnelės kaimo ir toliau prie žeminės. Žygio atstumas yra beveik 22 km. Einama pėsčiomis, bet galima, jeigu yra sniego, ir su slidėmis. Reikia pasiimti kažką užkąsti ir vandens arba arbatos. Prie vadavietės, partizanų atminimui, uždegame žvakelę. 

Renginio metu bus fotografuojama. Taip pat yra galimybė apsinakvoti, dėl nakvynės skambinti telefonu 867244346
 
Dėl papildomos informacijos kreiptis: į Romą telefonu 862415543, į lankytojų centrą Marcinkonyse, tel. nr. 867246388