BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

KĄ SAUGOJO MŪSŲ PROTĖVIAI – naujų leidinių pristatymas

Spalio 25 d.

Ūlos slėnis_Mariaus Semaškos foto.jpg

Ar žinai, kur mūsų krašte buvo pirmosios saugomos teritorijos? Ką saugojo mūsų protėviai? Apie tai įdomiame nemokamame renginyje kalbės archeologas Dr. Vykintas Vaitkevičius, pristatydamas naują knygą. Taip pat pamatysite šiuolaikinių saugomų teritorijų panoramas ir filmuką „iš paukščio skrydžio”, kurių autorius gamtosaugininkas Marius Semaška.

Taigi, kada? Spalio 25 d. (trečiadienį) 18 val. kviečiame atvykti į Nacionalinį saugomų teritorijų lankytojų centrą (Antakalnio g. 25, Vilnius), kur vyks neseniai išleistų leidinių apie saugomas teritorijas pristatymas. Tai panoraminių nuotraukų albumas „Saugomas kraštovaizdis – šalies pasididžiavimas” (autorė Rūta Baškytė) ir knyga „Baltų šventvietės” (autorius Vykintas Vaitkevičius).

Renginyje vyks pokalbis su Vykintu Vaitkevičium ir Aleksiejum Luchtanu - tyrinėjančiais tai, kas dažniausiai akimis nematoma. Išgirsime apie galimybes, gebėjimą atrasti po šimtmečių sluoksniu palaidotą mūsų istoriją, apie prakalbintus archeologinius radinius, bylojančius visą turtingą ikirašytinę Lietuvos istoriją, atskleidžiančius ir žmonių gyvenimo būdą, tikėjimą, išradingumą. Pabandysime išsiaiškinti žmonių pasakojimuose slypinčią tiesą, faktus, kt.

Rengnys nemokamas. Ir dar viena gera žinia! Kiekvienas atėjęs į renginį – gaus nemokamai dovanų naują leidinį „Saugomas kraštovaizdis” arba „Baltų šventvietės” (pasirinktinai).