BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

FINALINIS RENGINYS - PAMOKA GAMTOJE

Spalio 12 d.

PAMOKA GAMTOJE.jpg

Šiais metais nacionalinis moksleivių konkursas „Pamoka gamtoje: svajokime drauge“ vyksta jau 10-ą kartą. Lietuvos mokiniai kūrė pamokas-filmukus apie saugomas teritorijas bei gamtos paminklus. Konkursą organizuoja Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba kartu su Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra, o finalinis renginys spalio 12 dieną vyks Dzūkijos nacionalinio parko gamtos mokykloje.

Konkursas „Pamoka gamtoje: svajokime drauge“ organizuojamas siekiant stiprinti saugomų teritorijų ir švietimo institucijų bendradarbiavimą, sudaryti sąlygas gamtosauginiam ugdymui netradicinėse mokymosi aplinkose – nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose bei juose esančiose gamtos mokyklose, lankytojų centruose.

Mokiniai kartu su savo mokytojais, padedami saugomų teritorijų specialistų, kuria (filmuoja) pamoką gamtoje, kurioje gvildena temas apie nacionalinių ir regioninių parkų vertybes, lankomus objektus, saugomas rūšis... Šiais metais reikėjo sukurti interaktyvią pamoką apie gamtos paveldo objektus – išskirtinius medžius, akmenis, šaltinius, atodangas ir kt. 

Į Dzūkijos nacionalinio parko gamtos mokyklą ir lankytojų centrą Marcinkonyse, kur rugsėjo 12 d. vyks konkurso „Pamoka gamtoje: svajokime drauge“ baigiamasis renginys, susirinks komandos finalininkės iš Vilniaus, Alytaus, Anykščių, Visagino, Kybartų ir kitos. 

Komisija apdovanos geriausių gamtos pamokų kūrėjus. Moksleiviams ir mokytojams bus įteikti prizai su linkėjimais, kad galbūt ateityje šie mokiniai, kurie domisi saugomomis teritorijomis, rinksis su gamta susijusią profesiją, o gal net sukurs puikių filmų apie Lietuvos gamtą.