BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

EDUKACIJA ŠEIMAI - ŽIEMA MIŠKE

Gruodžio 11 d.

Edukacijas ziema.jpg

Gruodžio 11 d. Neries regioninio parko gamtos mokykla kviečia į edukaciją 6-13 metų vaikams ir jų tėveliams „ŽIEMA MIŠKE“. Edukacija buvo kurta galvojant apie 6-13 metų vaikus, tačiau turinys yra tinkamas ir suaugusiems. 

Edukacija bus sudaryta iš 3-jų dalių. Susitiksime Neries regioninio parko Lankytojų centre (Vilniaus g. 3. Dūkštos, Vilniaus rajonas). Lankytojų centro viduje bus surengtas trumpas pristatymas apie gyvūnų pėdsakus ir kitas jų veiklos žymes. Pasikalbėsime kaip gyvūnai prisitaiko prie žiemos sąlygų ir kokius patiria žiemiškus iššūkius.

Tuomet važiuosime keletą kilometrų iki seno miško ir jame pasivaikščiosime. Pasivaikščiojimas nebus itin ilgas (keli kilometrai), tačiau įdomus: keliaudami ieškosime miško gyventojų pėdsakų, tyrinėsime senuosiuose ąžuoluose jų paliktas žymes, užsuksime į bebrų gyvenvietę. 

Na, o pabaigoje, didžiulio ąžuolo paunksmėje, kursime laužą ir kepsime saldžius saldumynus!

Registracija į edukaciją ir platesnė informacija - spauskite čia.