BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Edukacija-dirbtuvės „Šiaudiniai sodai"

Birželio 09 d.

SIAUDINIAI SODAI_1.jpg

Atlaisvėjus karantinui, saugomose teritorijose įsibėgėja ir vasaros renginiai. Vienas jų vyks Dzūkijos nacionaliniame parko Merkinės lankytojų centre, kuriame bus galima susipažinti su Saugomų teritorijų produkto ženklu. 

Čia vyks edukacija-dirbtuvės „Šiaudiniai sodai”, kurių metu pamatysite, kaip gaminti vieną įspūdingiausių lietuvių paprotinių dekoracijų – šiaudinius sodus. 

Apie Saugomų teritorijų produkto ženklą papasakos Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direktoriaus pavaduotoja Lina Žukauskienė.
Šiaudiniai sodai – tai sertifikuotas tradicinis amatas. Buvo tikima, kad sodas turi suktis kiekvienuose namuose ir nešti laimę ir ramybę. Pinti šiaudiniai sodai pagaminti iš namuose užaugintų ruginių šiaudelių, verti ant lininio siūlo, į juos sudėti geriausi palinkėjimai. Tai – puiki dovana vestuvių, gimtadienio, kitų švenčių proga arba puikus puošybos elementas namams.

Šiaudinių sodų vėrimo subtilybes pademonstruos Laima Saviščienė – Dzūkijos nacionalinio parko produkto ženklo turėtoja, tautodailininkė, meno kūrėja ir sertifikuota amatų meistrė.

Kada? Birželio 9 d., trečiadienį, 18 val.

Kur? Virtualiai – Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Facebook platformoje, o gyvai – Dzūkijos nacionalinio parko Merkinės lankytojų centre adresu Vilniaus g. 3, Merkinė, Varėnos r.

(DĖMESIO! Renginio metu privaloma dėvėti kaukes ir laikytis saugaus 2 metrų atstumo)

SAUgoma ir TAU!