BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

DVIRAČIŲ ŽYGIS DUBYSOS KALNAIS

Rugpjūčio 26 d.

DVIRACIU ZYGIS.jpg

Dubysos regioniniame parke rugpjūčio 26 d. vyks antrasis dviračių žygis Dubysos kalnais. Žygeiviai keliaus maždaug 85 km po vaizdingą Dubysos vidurupio aukštupio slėnį žiediniu maršrutu Bulavėnai - Lyduvėnai- Bulavėnai.

Žygio metu net tik smagiai pakeliaus stačiais ir įspūdingais Dubysos slėnio kalnais, bet ir aplankys išskirtines Dubysos regioninio parko vertybes – aukščiausią ir ilgiausią Lietuvoje Lyduvėnų geležinkelio tiltą, Kubilių ir Burbaičių piliakalnius, Gryžuvos upelio atodangą, Lietuvos partizanų kovomis garsų Virtukų mišką bei vaizdingus Dubysos, Kražantės bei Dratvinio slėnius.

Ar bus stačių įkalnių? Žinoma, bent 7. Kiekvieno įveikusio įkalnę laukia prizas – ne mažiau stati nuokalnė. 

Žygio maršrutas parinktas siekiant maksimaliai išvengti intensyviai naudojamų kelių. 

DĖMESIO: DALIES LAUKO IR MIŠKO KELIUKŲ BŪKLĖ YRA VISIŠKAI PRIKLAUSOMA NUO METEOROLOGINIŲ SĄLYGŲ, T. Y. PO LIETAUS JIE GALI TAPTI SUNKIAI IŠVAŽIUOJAMAIS. Į ŽYGĮ NEREKOMENDUOJAMA KELIAUTI MIESTO TIPO DVIRAČIAIS.

ŽYGIO PROGRAMA
10.00 – 10.30 susitikimas sodyboje ,,Miško vingis" (Bulavėnų k., Tytuvėnų apyl. sen., Kelmės r. sav.),, koordinatės - 442212, 6160369 (LKS).
10.30 – STARTAS
18.00 – Finišas, žygio aptarimas prie dubens gardaus kugelio.

Rekomenduojame į kuprinę įsimesti užkanduką bei gaiviųjų gėrimų sau ir savo draugui. Saugumu ir dviračių technine būkle turėtų pasirūpinti patys keliautojai.

Žygio mokestis - 10 Eur. Į jį įskaičiuoti kugelio dubuo, parko lankytojo bilietas. Mokestį prašome pervesti į Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos sąskaitą LT63 7300 0101 7293 3044 .

Daugiau info telefonu 8-614-25095, el. paštu dubysos.rp@saugoma.lt