BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

DVIRAČIAIS ŽIEMĄ - PO DUBYSOS SLĖNIUS IR KALVAS

Gruodžio 10 d.

Dviračiais Dubysos RP.jpg

Gruodžio 10 d. kviečiame į žiemos žygį dviračiais Dubysos regioniniame parke - Dubysos kalnais ir Šiluvos miškais. Dviratininkai  galės pasigrožėti nuostabia apsnigta gamta.

Žiemą Dubysos kalnai dar žavesni: nukritę medžių lapai atidengia naujas Dubysos slėnio panoramas, patvinę upeliai suteikia naujų iššūkių ir nepakartojamų įspūdžių keliautojams.

Š. m. gruodžio 10 d. (šeštadienį) kviečiame dviratininkus į 65 km žygį po Dubysos ir Tytuvėnų regioninus parkus.

Maršrutas driekiasi itin vaizdingu Dubysos slėniu bei Plauginių ir Šiluvos miškais. Čia gausu kultūros vertybių, vertingų gamtinių buveinių. Žygeivių laukia nemažai iššūkių: bent 4 įvairaus statumo įkalnės ir nuokalnės (kai kurios išgraužtos šaltinių), trumpi bekelės ruožai.

DĖMESIO: DALIES LAUKO IR MIŠKO KELIUKŲ BŪKLĖ YRA VISIŠKAI PRIKLAUSOMA NUO METEOROLOGINIŲ SĄLYGŲ, T. Y. PO LIETAUS JIE GALI TAPTI SUNKAI IŠVAŽIUOJAMAIS. Į ŽYGĮ NEREKOMENDUOJAMA KELIAUTI MIESTO TIPO DVIRAČIAIS.


ŽYGIO PROGRAMA
09.30 – 10.30 žygeivių atvykimas į Dubysos regioninio parko lankytojų centrą (Dubysos g. 2A, Kaulakių k., Raseinių r. sav.), vidaus ekspozicijos ,,Apdainuotoji Dubysa“ lankymas.
10.30 – ŽYGIO STARTAS
18.00 FINIŠAS (starto vietoje). Žygio aptarimas prie dubens žygio košės ir arbatos puodelio. Prašome pasirūpinti savo dubenėliu, šauktu ir puodeliu.
18.15 - filmo ,,Sengirė' peržiūra lankytojų centre.
Žygis vyks bet kokiu oru. Asmenine sveikata, dviračių technine būkle ir gera nuotaika žygeiviai turėtų pasirūpinti patys.
Žygio trasos GPX atsiųsime visiems, sumokėjusiems žygeivio mokestį iki gruodžio 1 d.

Žygeivius kviečiame registruotis Dubysos regioninio parko facebook paskyroje, el. paštu - dubysosrp@gmail.com arba telefonu (8 614) 25095.

Rekomenduojame į žygio kuprinę įsimesti atsarginę kamerą, sumuštinių, gaiviųjų gėrimų.

Žygio dalyvio mokestis – 8 Eur. Į dalyvio mokestį įskaičiuotas vienkartinis Dubysos regioninio parko lankytojo bilietas (1 Eur), žygio košė ir arbata žygio pabaigoje.

Mokestį prašome pervesti į Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos sąskaitą LT82 7300 0101 7293 2605 (pavedimo paskirtyje nurodyti UŽ DVIRAČIŲ ŽYGĮ DUBYSOS RP).

Iki susitikimo prie Dubysos!

Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos informacija