BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Žagarės regioninio parko gamtos mokykla

Malūno g. 1, Žagarė, Joniškio raj. LT-84331
56.362, 23.265
Tel. nr.
El. paštas
Kaip atvykti?
  • RŪMAI.jpeg
  • 17_Gamtos mokykla1.jpg
  • ŽOLĖ.jpg
  • LAPAI.jpeg
  • PELKĖ.jpeg

Žagarės regioninio parko gamtos mokykla drauge su lankytojų centru įsikūrusi viename įspūdingiausių Žagarės miesto kultūros paveldo objektų – Žagarės dvaro rūmuose, kuriuos apsupa didingas Žagarės dvaro parko šlamesys.

Gamtos mokykloje yra organizuojamos edukacijos, ekskursijos ir užsiėmimai, skirti ne tik moksleiviams, bet ir šeimoms bei įvairaus amžiaus grupėms.

Jie vyksta gamtoje, pasirenkant įvairius žygių ir ekskursijų maršrutus: Mūšos tyrelio pažintiniame take, Žagarės ozo pažintiniame take, Žagarės dvaro parke, po Žagarės miestelį. Tokiu būdu Žagarės regioninio parko gamtos mokyklos lankytojai iš arčiau susipažįsta su saugomos teritorijos išskirtinėmis gamtinėmis ir kultūrinėmis vertybėmis. Esant permainingiems orams, vykdomi praktiniai užsiėmimai gamtos mokyklos įrengtose patalpose.

Žagarės regioninio parko gamtos mokykla tinkama vieta apsistoti šeimoms, moksleivių grupėms ir kt.

Būtina išankstinė registracija.

KONTAKTAI:

telefonu: +370 645 11 716

el. paštu: zagares.rp.gm@saugoma.lt

 

Interneto svetainė