BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Varnių regioninio parko lankytojų centras

Dumbrių g. 3, Ožtakių k., Varnių sen., Telšių r.
55.732, 22.384
Tel. nr.
El. paštas
Kaip atvykti?
  • 16_lankytoju centras.jpg
  • 16_ekspozicija.jpg

Varnių regioninis parkas apima Žemaitijos aukštumų centrinio kalvyno dalį. Unikalų kraštovaizdį su iškiliausiomis kalvomis ir žemumomis aprašė profesorius Č. Kudaba knygoje „Septyni keliai iš Varnių“. Šios knygos pavadinimas tapo pagrindine Varnių regioninio parko lankytojų centro ekspozicijos tema. Joje pristatomas unikalus Varnių apylinkių kraštovaizdis, lėmęs žemaičių gyvenseną, unikalios gamtos ir kultūros vertybės, įdomūs pėsčiųjų ir dviratininkų maršrutai, lankomi objektai. Kadangi Varnių miestas ir jo apylinkės – žemaičių žemės širdis, todėl dalis informacijos ekspozicijoje yra pateikta žemaitiškai. Interaktyvioje ekspozicijoje lankytojai gali susipažinti su „Paukščių balsų paros laikrodžiu“, pažaisti žaidimus: „Kūlgrinda“, „Atspėk medį“ ir „Atspėk augalą“.

Darbo laikas:

I            Poilsio diena

II - IV     8.00 - 17.00 (pietų pertrauka 12.00 - 12.45)

V            8.00 - 15.45 (pietų pertrauka 12.00 - 12.45)

VI          10.00 - 15.00

VII         Poilsio diena

Valstybinių švenčių dienomis lankytojų centras nedirba (išskyrus lankytojų centre vykstančių renginių metu). Prieš šventinę dieną dirbama viena valanda trumpiau.