BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Salantų regioninio parko lankytojų centras

Laivių g. 9, Salantai, Kretingos r.
56.062, 21.576
Tel. nr.
El. paštas
Kaip atvykti?
  • 23. Salantų regioninio parko lankytojų centras.jpg
  • 23.1. Lankytojų centro ekspozicija.jpg

Ledyno tema lankytojų centro ekspozicijoje atskleidžiama stilizuotu regioninio parko reljefu, suformuotu ant lubų ir apjungiančiu visus centro kampelius. Paskutinio ledynmečio suformuotas reljefas simbolizuoja regioninio parko atodangas bei plokščiadugnius Erlos, Salanto ir Minijos upių slėnius. Visur gausu riedulių bei kerpių motyvų. Kerpės, augančios ant akmenų, simbolizuoja ilgaamžiškumą, pasakoja per tūkstančius metų gamtoje vykusius pokyčius. Lankytojas supažindinamas ne tik su šio krašto gamta, bet ir su kultūra. Čia galima gyvai išgirsti žemaičių tarmę, daugiau sužinoti apie tradicinę architektūrą, archeologijos paveldą. Lankytojai turi galimybę interaktyviame žaidime patys suformuoti šio regiono kraštovaizdį, pamatyti Salantų regioninio parko gamtos vertybes, susipažinti su svarbiausiu elementu – rieduliais bei išbandyti jėgas mėgindami „suspausti“ akmenį. Maloniai laukiame visų smalsių besidominčių regioninio parko gamta ir kultūra lankytojų!

 

Darbo laikas:

I            Poilsio diena

II - V     9.00 - 18.00 (pietų pertrauka 13.00 - 13.30)

VI          10.00 - 15.00

VII         Poilsio diena

Valstybinių švenčių dienomis lankytojų centras nedirba (išskyrus lankytojų centre vykstančių renginių metu). Prieš šventinę dieną dirbama viena valanda trumpiau.

Interneto svetainė