BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Pajūrio regioninio parko lankytojų centras

Placio g. 54, Karklės k., Klaipėdos raj.
55.807, 21.073
Tel. nr.
El. paštas
Kaip atvykti?
  • 7_Lankytoju_centras (1).jpg
  • 7_Lankytoju centras (3).jpg

Regioninio parko lankytojų centro ekspozicija atspindi jūros ir sausumos sankirtą. Įžengęs į lankytojų centro holą lankytojas turėtų pasijusti atsidūręs po vandeniu – pakėlęs galvą jis išvys stilizuotą paskendusio laivo karkasą, prieš save – 648 l akvariumą su Baltijos jūros priekrantės ties Karklės kaimu ekosistemos modeliu. Ekspozicijos salėje galima ne tik susipažinti su regioninio parko gamtos bei kultūros paveldu, žemyninio pajūrio gyvenviečių bei gyventojų verslų savitumu, bet ir pasitikrinti savo žinias apie pajūrio žuvis, augalus bei gyvūnus ir jų buveines.

Lankytojų centre teikiama informacija apie visus regioninio parko lankomus objektus. Salėje įrengta edukacinė ekspozicija, kurioje yra ir vaikams patrauklių žaidimų, galima pažiūrėti dokumentinį filmą apie regioninį parką, o taip pat galima įsigyti vietos žmonių iš jų pačių jūroje sugauto gintaro, pagamintų suvenyrų.

DARBO LAIKAS:

I-IV  8.00-17.00

V      8.00-15.45

Vasaros sezono metu (balandžio 1 d. - rugsėjo 30 d.)

II-V 9.00-18.00

VI   10.00-15.00

Valstybinių švenčių dienomis nedirbame. Dienomis prieš valstybines šventes dirbame viena valanda trumpiau.

Interneto svetainė