BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Lyduvėnų geležinkelio tiltas

55.505, 23.086
El. paštas
Kaip atvykti?
  • 30_Lyduvenu tiltas.jpg

Dubysos regioninio parko išskirtinumas - du Dubysos krantus jungiantis didžiausias Lietuvoje Lyduvėnų geležinkelio tiltas. Tiltas įrašytas į Lietuvos Respublikos nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą. Turistai, žavėdamiesi vienu iš raiškiausių ir vaizdingiausių Dubysos upės erozinio slėnio kraštovaizdžiu, stebisi šio šimtamečio tilto didybe. Tilto ilgis – 599 m, aukštis – 42 m. Pirmasis tiltas pastatytas 1916 m., jis buvo medinis. Dabartinis tiltas pastatytas 1951 m. 

2023 m. pabaigoje tiltas atveriamas lankymui. Dubysos regioniniame parke esančio ilgiausio iš aukščiausio Lietuvoje Lyduvėnų geležinkelio tilto pritaikymas lankymui - unikalus ir ilgai lauktas sprendimas. Raiškų Dubysos slėnio kraštovaizdį bus galima apžvelgti iš 33 m aukščio. Atkreipiame dėmesį, jog bilietus ekskursijoms reikės įsigyti iš anksto, ne vėliau nei 5 darbo dienos iki apsilankymo ant tilto. Vietoje įsigyti bilietų galimybės nebus! Savarankiškas lankymasis objekte draudžiamas. Įspėjame lankytojus, kad pertvarkytos metalinės tilto konstrukcijos aptarnavimo take yra ažūrinės, todėl aukščio baimę turinčių lankytojų prašome įsivertinti savo galimybes dalyvauti ekskursijoje, nes ekskursija organizuojama tik į vieną pusę, iš kairiojo Dubysos kranto į dešinį. Ekskursiją kviesime lankytojams numatytu žiediniu maršrutu per Lyduvėnų miestelį (~3 km.). 

Lyduvėnų geležinkelio tilto lankymo taisyklės

Nuoroda į bilietų rezervavimo sistemą