BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Kauno marių regioninio parko gamtos mokykla

Miškininkų g. 2, Vaišvydava, Kauno r. 54.84336, 24.04228
54.843, 24.042
Kaip atvykti?
  • LC_1.png
  • DSC_0059.JPG
  • IMG_1675.JPG
  • DSC_0527.JPG
  • DSC_0518.JPG

Kauno marių regioninio parko gamtos mokykla – tai vieta, kur ir vaikai, ir suaugę gali pažinti Kauno marių regioninio parko išskirtinę vertę, gamtos, kultūros vertybes, atrasti ryšį su gamta, išmokti ją saugoti ir tausoti. Gamtos mokykla paremta aktyvaus mokymosi gamtoje ir iš gamtos koncepcija. Esame bene pirmoji šioje srityje pradėjusi veikti gamtos mokykla Lietuvoje.

Edukacijų metu „įjungiame“ visus pojūčius: ragaujame, uostome, liečiame, stebime, klausomės, kad kuo geriau pajausti gamtą ir ją pažinti. Edukacijas vedame ištisus metus, keliaujame į pelkę, stebime paukščius, tyrinėjame atodangas ir Kauno marių lobius – fosilijas, ieškome vaistų didžiajai miegapelei, rudenį susipažįstame su medžiais ir grybais. Esant nepalankiam orui, edukacijas vedame gamtos mokyklos patalpose, kuriose mokiniai gali apsistoti ilgalaikėms bei trumpalaikėms stovykloms. Patalpos taip pat pritaikytos konferencijoms bei mokymams organizuoti.

Kauno marių regioninio parko gamtos mokykla įsikūrusi spalvingame, iš tolo atpažįstamame pastate, kurį dekoravo „Gyva grafika“ komanda.

Darbo laikas:

I–V 8:00–17:00 val.

Pietų pertrauka 12:00–12:45 val.

Dienomis prieš valstybines šventes dirbame viena valanda trumpiau.

Valstybinių švenčių dienomis nedirbame.

Daugiau informacijos apie edukacines programas rasite čia

 

 

 

 

Interneto svetainė