BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

Kuršių nerijos nacionalinio parko gamtos mokykla Nidoje

55.318, 21.021
Tel. nr.
El. paštas
Kaip atvykti?
  • Kuršių nerijos NP GM_10.jpg


Kuršių nerijos nacionalinio parko gamtos mokykla – tai neformalaus gamtosauginio švietimo erdvė, kurioje lankytojus supažindina su Kuršių nerijos gamtos ir kultūros vertybėmis, padeda suprasti gamtoje vykstančius procesus ir siekia ugdyti atsakingą elgesį gamtoje. 

Gamtos mokykla veikia visus metus ir yra atvira visiems, norintiems pažinti Kuršių neriją visais potyriais: stebėti paukščių migraciją, keliauti basomis per smėlio dykumą, klausytis jūros bangų, ragauti nepažintus augalus, uosti miško kvapus, ieškoti užpustytų kaimų, pažinti gyvūnų pėdsakus, keliauti marių ledu – visa tai, kas priartina žmogaus pasaulį prie gamtos ir suteikia pažinimo džiaugsmą.

Kuršių nerijos nacionalinio parko gamtos mokykla yra paskutinioji steigiama gamtos mokykla Lietuvos saugomose teritorijose. Gamtos mokykla įsikūrusi Smiltynėje (Smiltynės g. 10 ir 12) ir Nidoje (Purvynės g. 8A).

 

Interneto svetainė