BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

NAUJI DARBO DRABUŽIAI SPECIALISTAMS

2022-09-21
Uniforma_10.JPG

Saugomų teritorijų specialistai, dirbantys gamtoje, nuo šiol turi galimybę vilkėti naujus,  kokybiškus ir patogius darbo drabužius, skirtus sudėtingesnėms lauko sąlygoms. Dažnai ekologai, vykdydami gamtosauginę stebėseną, visą dieną praleidžia gamtoje. Aprūpinimas darbo rūbais - privaloma ir būtina darbo organizavimo sąlyga.

Nauji darbo drabužiai bus skirti ne tik gamtosaugos specialistams, bet ir saugomų teritorijų lankytojų centrų specialistams, kurie dažnai veda ekskursijas bei žygius gamtoje. 

Saugomų teritorijų specialistų drabužių komplektą sudaro vasariniai ir žieminiai rūbai: striukės, džemperiai, marškiniai ilgomis ir trumpomis rankovėmis, kelnės, kepurės, pirštinės, batai ir kt. 

Tikimasi, kad naujieji darbo drabužiai tarnaus ilgai, nes jie pasiūti iš tvirtos medžiagos, atsparios drėgmei ir vėjui, dilimui ir ultravioletiniams spinduliams. Viršutinis medžiagos padengimas užtikrina apsaugą nuo vandens ir purvo. Drabužiai kokybiškai pasiūti, nesudėtingai prižiūrimi, dėvint nevaržomi judesiai. Striukėse yra daug kišenių, į kurias bus patogu įsidėti darbui gamtoje reikalingų priemonių. Drabužiams teikiama 2 - 5 metų garantija. 

Saugomų teritorijų specialistų drabužiai ne tik kokybiški, bet ir modernaus dizaino. Juose atsispindi naujausios drabužių technologijos. Vilkėdami naujus darbo drabužius, saugomų teritorijų specialistai kurs puikų saugomų teritorijų sistemos, kaip šiuolaikiš