BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

KVIEČIAME TALKINTI SAUGOMOSE TERITORIJOSE

2022-09-23
Talka Anykščių reg.p_.jpg

Spalio mėnuo skelbiamas savanorystės mėnesiu! Kviečiamos įmonės bei pavieniai žmonės su šeimomis ar draugais prisidėti kartu gražinant Lietuvos saugomas teritorijas. Įmonių darbuotojai ar bendraminčių grupė gali išsirinkti savanorišką veiklą vienoje iš saugomų teritorijų ir ne tik padaryti gerą darbą, bet ir puikiai praleisti laiką rudeniškoje gamtoje.

Savanoriškos talkos yra įvairaus pobūdžio – nuo pelkės atkūrimo darbų, krūmų šalinimo Ščiūrio rago pažintiniame take iki Ginučių piliakalnio tvarkymo. 

Siūlomos tvarkyti teritorijos patenka į „Natura 2000” saugomų teritorijų tinklą, todėl tai gera proga iš arčiau pažinti saugomas rūšis ir gamtines buveines, sužinoti, kodėl kartais gamtai reikia žmogaus pagalbos.

Akciją inicijuoja „Naturalit“ projektas ir savanorystės platforma „SAVA“. Prisijungti prie SAVAnorystės mėnesio yra paprasta. Užsiregistruokite SAVA platformoje ir prisijunkite prie talkų įvairiose Lietuvos vietose! 

Daugiau informacijos: https://savaplatforma.lt/savanorystes-menuo/