BDAR

Privatumo politika

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (toliau – Tarnyba) gerbia Jūsų teisę į privatumą ir asmens duomenų apsaugą, todėl tvarkydama Jūsų asmens duomenis laikosi teisėtumo ir sąžiningumo bei kitų principų.

Plačiau

DĖMESYS PAVELDUI

paveldo dienos.jpg

2022 m. Europos paveldo dienų tema „Tvarus paveldas" dar kartą primena mums apie paveldo ilgaamžiškumą. Išsaugoti, restauruoti kultūros paveldo objektai kelia pasididžiavimą, suteikia įkvėpimo ir vilties, kad visuomenėje formuojasi atsakingas požiūris į kultūrinį palikimą. Saugomos teritorijos yra kompleksinės teritorijos, kuriose didelis dėmesys skiriamas ne tik gamtos, bet ir kultūros paveldui.

Kiekviename nacionaliniame ir regioniniame parke atrasime sėkmingai naujoms funkcijoms pritaikytą kultūros paveldą. Saugomų teritorijų lankytojų centruose esančios ekspozicijos yra puiki galimybė supažindinti su sėkmingomis objektų atgimimo istorijomis, lankomais objektais, gamtos ir kultūros pavelo vertybėmis, išskirtine parko verte.

Rugsėjo 16 d. kviečiame lankyti Dzūkijos-Suvalkijos saugomų teritorijų lankytojų centrus nemokamai! Nepraleiskite progos, susipažinkite su mus supančiomis vertybėmis.